April 2011


Colin 4

28. april 2011 at 17:19 Merlin serie

camelot

27. april 2011 at 21:22 Merlin serie

Colin 3

27. april 2011 at 21:21 Merlin serie

bears

27. april 2011 at 21:20 Merlin serie

sebevražda ? ulehčete to policii

26. april 2011 at 16:11 NEW

no z tohohle jsem totálně mřela smíchy...Colin 2

25. april 2011 at 17:21 Merlin serie


obsazení herců

24. april 2011 at 13:35 Merlin serie
  • Colin Morgan vykresluje Merlin : Série hlavní postavou je mladý, talentovaný pozoruhodně kouzelník, který se pokouší udržet své pravomoci tajemství a bude se jednoho dne stala největší průvodce na světě.On je Arthurův sluha, ochránce a přítele, i přes počáteční nepřátelství mezi oběma a jeho občasné nepříjemnosti jako Arthur může být hrubý k němu.On je soucitný a snaží se vidět dobrý ve všech lidí, dělat to, co cítí, je spravedlivé.
  • Bradley James vylíčí Prince Arthur : svéhlavý a mimořádně arogantní přesto odvážný a dobrosrdečný syn krále Uthera a budoucnost King of Camelot. On hluboce zajímá o lidi Camelot ještě víc než on o sobě. Ačkoliv byl Arthur "vyškoleni k boji od narození", a je vynikající v boji, on je často zranitelný a Merlin musí chránit jej před poškozením ke splnění této legendy.Arthur se stane s přáteli Merlin, přesto, že jeho pán, a pár uložili jeden druhému život při mnoha příležitostech.Ačkoliv Arthur sdílí jeho otce předsudky vůči magii, je zřejmé, že on je více tolerantní a fair-zlobil se než Uther, často obhajovat druhé šance a vyhnanství, spíše než poprava.
  • Angel Coulby vylíčí Guinevere (Gwen) : Služka Lady Morgany, a její nejlepší přítelkině. Má otevřený, přátelský, vstřícný a tolerantní osobnost. Na začátku to bylo naznačil, že je zamilovaná do Merlin, později tam byl románek s Lancelotem a nakonec s Arthur . Gwen je otec, Tom, hrad byl kovář, ale byl vykonán Uther pro podezření z praktikování magie, přes Morgana prosba jeho příčinu. Ukázalo se, že Tom byl zarámované a Gwen bylo dovoleno zůstat v jejich domě. Existují náznaky, že Tom učil Gwen některé jeho schopnosti. To nedávno bylo zjištěno, že Gwen má staršího bratra, Elyan, který byl odcizený. Později se stal rytířem of Camelot.
  • Katie McGrath vylíčí Morgana : Král Uther je oddělení a jeho nelegitimní dceru (toto tajemství je odhaleno v sérii 3 až Gaius, a Merlin zaslechne.) Morgana je nejlepší přátelé s Gwen navzdory jejich třídní rozdíly, stejně jako dobří přátelé s Merlin v sérii 1 a Většina řada 2.Ona je tajně "věštec" - osoba, která má prorocké síly. Ačkoli ona si to neuvědomuje až do začátku série 2,-ona jako Merlin-narodil se s kouzlem (i když Merlin je mnohem silnější). Zatímco Gaius působí jako poradce, Merlin, on řekne, že Morgana nemá kouzelnou moc, ve snaze chránit ji, dávat jí spací lektvar, který brání její prorocké sny. Ona je statečná a upřímná, starostlivá hluboce o druhých a silně oponovat Uther pronásledování každého, kdo přijde do kontaktu s magií. Poté, co si uvědomil, že ona nemůže přesvědčit Uther změnit, svědky pronásledování těch, kteří ona se stará o, a bát Uther budou objevovat její pravomoci a zabít ji, ona přijde k tvořit pouto s Morgause, silná kouzelnice s kalné záměry, a tak se ocitá v opozici nejen Uther, ale i Merlin.To je odhaleno, že Morgause a Morgana jsou vlastně napůl-sestry. V řadě 3 se zdá, že ona je hlavní darebák, plně odhodlána ke zlu, je teď motivována touhou po pomstě proti Uther a Camelot (v návaznosti na původní Arthurian legendy, kde ona byla morálně zlo).
  • Anthony Head vylíčí Uther Pendragon : Arthur otec a současný král Camelot.Uther je často nemilosrdný a krutý muž, kterého někteří volali tyran, ale on se hluboce péče o Camelot a Arthur, stejně jako Morgana, a to navzdory často přísný k nim.Nicméně, on je často zaslepený svou nenávistí vůči všem formám magie.Od smrti své ženy v Igraine porodu Arthur (který on obviňoval z toho, že těhotenství byl vytvořen prostřednictvím magie), on vedl válku proti magii-uživatele, běžný jak daleký jako genocidu.To bylo ukázal, že on zabil děti, které se narodily s magií, a on se bude provádět každý, kdo je tak, jak je patrné s kouzelníkem, tak Merlin a Morgana musí být velmi opatrní (on neví o své pravomoci, ani to, že tento z obou se snaží svrhnout a později ho zabít).Nedávno, on se zjevil Gaius, že Morgana je vlastně jeho biologický dcera, narozená z krátkých románek s matkou Morgany, zatímco její manžel byl pryč.Jeho odmítnutí uznat tento další obrátí proti němu Morgana.
  • Richard Wilson vylíčí Gaius : Camelot dvorní lékař, Merlin je strážce a jedním z mála, kteří vědí, Merlin tajemství. Gaius je kouzelník sám, ale král mu zakázal používat kouzla, a je něco alchymisty a magických učenec. On má suchý smysl pro humor a vidí Merlin jako syn, kterého nikdy neměl. I přes nedávné diskuse o vztahu Gaius a Merlin, on je ve skutečnosti ne Merlin strýc, pouze důvěryhodný přítel jeho matky.

seriál MERLIN - info o seriálu

24. april 2011 at 13:18 BIOGRAPHY STARS

tak tady je info o serálu Merlin


Colin Morgan - info

24. april 2011 at 12:59 Merlin serie

Colin Morgan - info


Colin 1

18. april 2011 at 19:21 Picturesa sem v lihu


Colin

16. april 2011 at 20:45 Merlin serie


Colin and Bradley 2

16. april 2011 at 20:20 Merlin seriemusic day

14. april 2011 at 20:56 MUSIC

MUSIC DAYColin sexy

14. april 2011 at 20:55 Merlin serie

chtěla bych být na jejím místě, ale to se bohužel nestane....škoda...♥


Colin and Bradley

14. april 2011 at 20:45 Pictures

↓ tady je pár obrázku mích oblíbencu z Merlina series ↓


Colin Morgan 1

13. april 2011 at 19:34 Merlin serie

já s něho nemůžu

Bradley and Colin song

11. april 2011 at 19:43 Merlin serie
no málo jsem se smála =DColin Morgan

11. april 2011 at 19:35 Merlin serie

pár obrázku ( mého oblíbence Colina )


hlášky s Merlina

10. april 2011 at 16:08 Merlin serie

na nettu jsem našla hláš s Merlina, no u některých jsem se dost smála tady jsou

zdroj : http://www.serialzone.cz/serial/merlin/hlasky/


Merlin pictures 1

7. april 2011 at 20:01 Merlin serie

tady je zase pár obrázku co jsem našla s ,, Merlina"Katy Perry - E.T

6. april 2011 at 20:06 NEW

MUSIC DAYTHANKS..GOOD BYE