Jak poznáš, že jsi polokrevný?

26. july 2011 at 12:39 |  NEW

zjisti jestli jsi polokrevný nebo obyčejný smrtelník....přečti si následující body a na konci stránky zjisti jestli jsi nebo né..Znamení 1: Vypadá to, že jeden nebo více tvých učitelů nejsou obyčejní lidé.

Tento samotný fakt nic nedokazuje. Většina učitelů se totiž chová spíš jako nějaká příšera. Ale jestli tě některý z tvých učitelů mučí, kdykoli má příležitost, měj se na pozoru.

Znamení 2: Máš hyperaktivitu s poruchou pozornosti.

Hyperaktivita s poruchou pozornosti neznamená, že neumíš dávat pozor. Umíš se velmi dobře soustředit na něco moc důležitého, ale nudné věci prostě a jednoduše vypouštíš. A pak na tebe třeba učitelka křičí, že nemáš dokončené poslední tři matematické úkoly, a vůbec netuší, že tys místo toho užasle pozoroval/a dryádu sedící na stromě hned za oknem třídy. Můžeš mít hodně energie (to je ta hyperaktivita), kvůli čemuž pro tebe může být problém vydržet sedět bez hnutí po celou vyučovací hodinu. Také se může stávat, že bez rozmýšlení uděláš nebo řekneš to, co tě právě napadne. Tyto příznaky jsou u mladých hrdinů zvlášť časté. Naznačují vynikající bojové schopnosti a reflexy, které ti pomohou zachránit si život.

Znamení 3: Trpíš dyslexií.

Dyslexie znamená, že máš problém se zpracováním psaných informací. Slova si na stránce volně poletují a čtení je pro tebe hotovým mučením. Můžeš být stejně inteligentní - nebo dokonce inteligentnější - než všichni kolem, ale vypadá to, že když dojde na psaní, tvoje oči a mozek odmítají komunikovat. Polokrevní vidí realitu úplně jinak než obyčejné děti. V případě čtení a psaní je to tím, že mozek polokrevných je uzpůsoben pro starou řečtinu, což způsobuje, že se jim moderní jazyky při čtení v hlavě zamíchají.

Znamení 4: Kolem tebe se dějí věci, které si neumíš vysvětlit.

Nemusí to být zrovna mořská příšera vylézající před tebou z vody nebo policista, kterému zčistajasna vyrostou rohy. Ačkoli i takové případy byly zaznamenány. Možná se před tvýma očima bezdůvodně zachvěly okenní tabulky nebo jsi někde slyšel/a explozi, jejíž původ si neumíš vysvětlit. Nebo se před tebou nějaký dospělý choval náramně podivně a pak popíral, že by dělal cokoli neobvyklého. To všechno může znamenat, že jsi prohlédnul/a skrze clonu, která zabraňuje normálním smrtelníkům spatřit nadpřirozené jevy. Čím lépe skrze tuto clonu vidíš, tím větší je šance, že máš olympskou krev.

Znamení 5: Často zažíváš tzv. déjà-vu.

Polokrevní vnímají čas jinak než obyčejní smrtelníci, protože jeden z jejich rodičů je nesmrtelný. To může způsobit pocit, že se běh času zpomaluje (zvlášť v přítomnosti nějaké příšery, třeba neskutečně nudného fyzikáře), nebo naopak zrychluje (třeba když hraješ s kamarády na schovku nebo když tě po parkovišti u Tesca honí pekelní psi). Také můžeš mít pocit, že to, co právě prožíváš, už jsi zažil/a někdy dřív, i když bezpečně víš, že se to děje poprvé. U polobohů můžou být tyto pocity spjaty s různými věštbami. Déjà-vu je znamení, že jsi ve svém životě právě dosáhl/a důležitého bodu. Pokud bys byl/a v Táboře polokrevných, byl by ten pravý čas jít se poradit za Orákulem.

Znamení 6: Někdy pochybuješ o tom, jestli je tvůj otec nebo matka tvým skutečným rodičem.

Většina dětí si někdy představuje, že jejich "skuteční rodiče" jsou úplně jiní lidé než ti, s kterými žijí. Ale ve skutečnosti se tak děje jen v jejich fantazii. U polokrevných to však může být pravda. Smrtelní rodiče pochopitelně nechtějí svým dětem odhalit pravdu o jejich původu, protože se je snaží ochránit před nebezpečím a utrpením, které potomky božstev většinou provázejí. Kromě toho se rodiče také můžou stydět za to, že měli poměr s bohem, ačkoli to ve své podstatě není ilegální (kromě Mississippi).

Znamení 7: Máš kamaráda, který nevypadá úplně... normálně.

Ve většině škol se najde aspoň jeden satyr. Tím satyrem může být právě tvůj kamarád. Podle čeho se poznají: mají hodně vlasů, abz jimi zakryli malé kozí růžky, snědí téměř cokoli a kdykoli, odmítají chodit plavat nebo jinak odhalit své nohy a jejich smích zní jako chrochtání prasete. Někteří satyrové jsou skutečně mistry ve skrývání své pravé identity, ale alespoň jedno poznávací znamení se dá vždy vypozorovat.

Znamení 8: Máš pocit, že tě někdo sleduje, i když víš jistě, že kolem tebe nikdo není.

Tohle můžou být jenom přecitlivělé nervy. Na druhou stranu, vždycky je tady možnost, že tě sleduje nějaká příšera. K oblíbeným místům, kde se příšery nejčastěji schovávají, patří šatníky, sklepy, hustá křoviska nebo školní záchodky.

Znamení 9: Neustále se ti vrací dost živý sen nebo umíš svoje sny řídit.

U většiny smrtelníků jsou sny jednoduše nástrojem mozku, který jeho pomocí třídí informace. Polokrevní však pomocí snů často dostávají varování nebo znamení osudu. Také jsou schopni své sny řidit. V polospánku se umějí rozhodnout, že nechtějí mít noční můru o tom, jak je harpyje zaživa stáhnou z kůže, a že by se ve snu raději zúčastnili grilování selátka v Elysiu.

Znamení 10: Máš nevysvětlitelnou fobii z pavouků, uzavřených prostor, výšek nebo hluboké vody.

Nevysvětlitelný strach může mít jednodušší vysvětlení, než si myslíš. Polokrevní se často rodí s přirozeným strachem z čehokoli, co jejich olympští rodiče nenávidí. Hefaistovy děti se například bojí výšek a v noci se jim zdá o tom, jak někam padají. Je to důsledek jeho zážitku z dětství, kdy ho Zeus shodil z Olympu. Děti Afrodity zase žijí ve strachu z reklam na mastičky na akné a z bot, které se nehodí k jejich oblečení.

Vyhodnocení

Pozoruješ u sebe 8 a více popsaných znamení:

Je velmi pravděpodobné, že jsi polokrevný/á. Dávej si pozor! Vyhledej pomoc dřív, než ti bude dvanáct.

Pozoruješ u sebe 5-7 popsaných znamení:

Je tu jistá možnost. Pravděpodobně máš olympské předky. Také je možné, že jsi dítětem nějakého méně významného boha nebo bohyně. Pokud se počet pozorovaných znamení nezvýší, pravděpodobně nebudeš mít problémy s běžným životem mezi smrtelníky.

Pozoruješ u sebe 3-4 popsaná znamení:

Je vysoce nepravděpodobné, že bys byl/a polokrevný/á. Spíš máš prostě dobrou představivost nebo jsi o trochu přístupnější nadpřirozenému světu než běžní smrtelníci.

Pozoruješ u sebe 0-2 popsaných znamení:

Jsi 100% smrtelník. Klid. Z nejvyšší pravděpodobností se s Olympany a příšerami nepotkáš nikde jinde než v knihách a filmech.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Ремонт холодильников lalege Ремонт холодильников lalege | Email | Web | 9. may 2017 at 20:29 | React

If he gets out of hand again, call me right away.
Hard luck.

2 Mossi N lalege Mossi N lalege | Email | Web | 17. june 2017 at 4:50 | React

He works hard. His family is big, and he has to make a living somehow.

3 Took F lalege Took F lalege | Email | Web | 16. july 2017 at 10:35 | React

When will you go? Make up your mind.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THANKS..GOOD BYE