Jennifer Lawrence - INFO

19. april 2012 at 18:51 |  BIOGRAPHY STARS

↓Jennifer Lawrence - INFO↓
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 15.8.1990
Místo narození: Louisville, Kentucky, USA
Znamení: Lev
Výška: 170 cm

Životopis

Její rodiče jsou Gary a Karen Lawrenceovi. Má dva starší bratry, Bena a Blaina. V mládí hrála pozemní hokej, softball a dělala modelku.
Na jaře roku 2004 jela do New Yorku na konkurz modelingové agentury. Agenty zaujala a následující léto strávila v New Yorku točením reklam. Časem se ve velkoměstě zabydlela a začala hrát epizodní role v televizi. Pak si zahrála jednu z hlavních rolí Lauren Pearsonové v sitcomu Pearsonovi (The Bill Engvall Show, 2007-2009).
Potom přišly hlavní role Agnes v dramatu The Poker House (2008) a Mariana v dalším dramatu Spálené životy (The Burning Plain, 2008).
Světovou popularitu, ocenění kritiků a desítky ocenění získala díky roli Ree Dollyové v mysteriózním thrilleru Zimní kost (Winter's Bone, 2010).
Lawrence ráda maluje, plete svetry a šály, střelné zbraně, surf, a hrát na kytaru. V současné době je z roku anglický herec Nicholas Hoult , kterého poznala, když byli na scéně X-Men: First Class , kde hrál Hoult Hank "Beast" McCoy.

Ocenění:
Zimní kost (Winter's Bone) - nominace na Oscara, nominace na Zlatý globus


tento životpis je přeložen z AJ↓↓

Jennifer Lawrence Shrader (narozený 15 srpna 1990) je americká filmová a televizní herečka. Měla hlavní role v TBS je Bill Show Engvall av nezávislých filmech Burning Plain a zimy kostí , za kterou získala nominaci na Oscara a Zlatý glóbus a Satellite Award a Screen Actors Guild Award . Ve věku 20, ona byla druhá nejmladší herečka, která kdy byla nominována na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon . Ona také hrála Mystique v X-Men: First Class . V roce 2012, Lawrence dosáhl uznání hrát jako hrdinka Katniss Everdeen v The Hunger Games , adaptace Suzanne Collins To románu stejného jména . Film označené ji jako nejvyšší grossing akční hrdinka všech dob a sbíral její komerční úspěch a pozoruhodnou kritickou chválu. Lawrence výkony zatím vyzváni Rolling Stone definovat ji jako "nejvíce talentované mladé herečky v Americe. "
Lawrence se narodil a vyrostl v Louisville, Kentucky , a má dva starší bratry. Její rodiče jsou Karen (rozená Kochová), který provozuje tábor pro děti, a Gary Lawrence, který kdysi vlastnil konkrétní stavební firmy, Lawrence & Associates. Chovala se v místním divadle a od 14 let, se rozhodla věnovat se herecké kariéře, přesvědčit rodiče, aby ji do New Yorku najít talent agent. Před najít úspěch v Hollywoodu, Lawrence navštěvoval střední školu Kammerer. Vystudovala střední školu dva roky dříve, aby zahájila kariéru v herectví.

KARIÉRA

2006-09: Rané dílo

Lawrence byl v hlavním obsazení TBS komedie Billa Engvall Show , hrát nejstarší dcera Lauren Pearson. Napsal a vytvořil Bill Engvall a Michael Leeson se přehlídka odehrává v Denveru předměstí a řídí život "Bill Pearson" (hrál Engvall) a rodinný poradce, jehož vlastní rodina mohla použít trochu dávku poradenství. Série šla ve vzduchu v září 2007 a byl zrušen v roce 2009 po třech sezónách. Lawrence získal Young Artist Award za vynikající mladé hudebníky v televizním seriálu za roli v seriálu.
Lawrence měl hostující-role v televizním seriálu The Ďábel You Know a Cold Case , střední a Mnich

V roce 2008 se objevil v malé roli ve filmu strany Garden jako TIFF. To bylo režírované Jasonem Freeland. Stejný rok, Lawrence se objevil na velkém plátně v Guillermo Arriaga je filmový režisérský debut The Burning Plain , naproti Charlize Theron a Kim Basinger . Její výkon ve filmu jí získal Marcello Mastroianni cenu pro nejlepšího mladého vznikající herec / herečka během festivalu v Benátkách v roce 2008.

Ještě v roce 2008, měla hlavní roli v dalším filmu režiséra debutu, Lori Petty je rodinné drama Poker dům, naproti Selma Blair a Chloe Moretz , kde Lawrence hrál jako Agnes, mladá dívka obětí zneužívání. Ona se objevila v hudebním videu pro píseň "Mess jsem dělal", od alba z roku 2009 nedává spát v padáku .

2010-současnost

Vavřince hlavní role v Debra
Ree pak zjistí, že její otec dal jejich domu a pozemku se jako pouto k soudu vzhled, než zmizel, a rodina nyní čelí vystěhování. výkon byl velmi uznávaný filmovými kritiky. David Denby , psaní v The New Yorker , řekl: "Film by byla nepředstavitelná s někým méně charismatický hraje Ree." Peter Travers z Rolling Stone také chválil ji a poznamenal, že "její výkon je více než herectví, je to bouře. Vavřince oči Plán na to, co se trhá Ree sebe ". Lawrence získal nominaci na Oscara za nejlepší herečku z Akademie filmových umění a věd, na roli, 25. ledna 2011. Ona je druhá nejmladší osobou datum bude nominován za kategorii.

Lawrence měl roli v The Beaver a tmavá komedie hrát Jodie Foster a Mel Gibson , který byl natočen v roce 2009, ale který strávil delší dobu zastavil kvůli sporům kolem Gibsona. To bylo propuštěno na 6. května 2011. Lawrence hrál v nezávislém filmu jako blázen , který měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2011 a získal širší verzi od Paramount Pictures .
V červnu 2011, Lawrence se objevil jako tvar-posunující se darebák Mystique v X-Men: First Class , prequel k zbytku filmu X-Men sérii . Vavřince Mystique je mladší verzi postavy, kterou hraje Rebecca Romijn v předchozích X-Men filmů. Lawrence je také nastavit, aby hrál po boku Elisabeth Shue v Mark Tonderai je thriller Dům na konci ulice , který dokončil natáčení v roce 2010 a je v post-prod
Lawrence nikdy přijato žádné drama třídy / lekce pro hraní. Ona žila v New Yorku po dobu prvních několika letech své kariéry, ale bydlí v Santa Monice v Kalifornii. Lawrence byl obsazen v The Silver Playbook vycpávky , naproti Bradley Cooper a Robert De Niro . Ona byla původně obsazena hrát "O" ve filmu divochů , ale vypadl natáčet hladu hry místo.
18. června 2011, to bylo oznámil, že Lawrence byl pozván se připojit k Akademii filmových umění a věd a pozvání, která zahrnovala toho roku, její Zimní Bone co-star John Hawkes .

The Hunger Games

V březnu 2011 byl Lawrence nabídl roli Katniss Everdeen v The Hunger Games . Přesto, že je fanoušek knih, Lawrence trvalo tři dny, než přijmout roli, protože ona byla zpočátku zastrašit podle velikosti filmu a co to může znamenat pro její slávy. Film byl propuštěn 23. března 2012, a získal rekordní částku na půlnočních projekcí v USA pro non-pokračování filmu, grossing 19.700.000 dolarů.Jeho otevření víkend Hrubý byl největším z nějakého filmu propuštěn mimo července a třetí největší všech dob dělat rekordní 152.500.000 dolarů pro non-pokračování filmu.


Skutečnost, že Hunger Games se ukázal jako velký kasovní trhák s ženskou roli představuje dramatický posun k žánru akčního filmu. Historicky, mezi "top 200 světových pokladny hitů vůbec (350.000.000 dolarů a výše), ani jeden byl postaven kolem ženské akční hvězdy" a poprvé v historii, Lawrence odporuje tomu. V současné době je nejvyšší grossing akční hrdinka všech dob.
Ačkoli film obecně dostal pozitivní recenze, Lawrence silný obraz Katniss Everdeen byla většina vysoce ocenil s Toddem McCarthy z The Hollywood Reporter říká Lawrence ztělesňuje Katniss ", stejně jako jeden by mohl představit ji z románu" a "kotvy" celého filmu " s impozantní gravitace a přítomnost ", nakonec označil ji za" ideální filmová herečka ". Kenneth Turan z Los Angeles Times uvedl, že Lawrence je "nejlepší možné umělec jako Katniss a je klíčovým faktorem při vytváření" Hunger Games " zahrnující lidové zábavy se silným narativním disku, který drží naši pozornost ". Chicago Sun-Times filmový kritik Roger Ebert rovněž dohodnuto, že "Lawrence je silný a přesvědčivý v ústřední roli".
Lawrence začne natáčení filmu adaptace druhého románu v trilogii The Hunger Games, vzněcuje, letos v létě, který je naplánován být propuštěn 23. listopadu 2013.

FILMY ←←

 

1 person judged this article.

Comments

1 Ремонт холодильников lalege Ремонт холодильников lalege | Email | Web | 9. may 2017 at 20:45 | React

We are out of bread, cheese, and sugar.
It doesn't make any difference to me.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THANKS..GOOD BYE