AnnaSophia Robb - INFO

29. december 2012 at 11:36 |  BIOGRAPHY STARS

AnnaSophia Robb - INFO


Věk: 19
Narození: 8.12.1993 , Denver, Kolorado, USA
Znamení: střelec
Výška: 157 cm

ŽIVOTOPIS

AnnaSophia Robb se narodila 8. prosince 1993 do početné rodiny. Vyrůstala ve městě Denver v Coloradu. Již odmala byla velmi nadaná. Věnovala se zpěvu a různým druhům tance (Jazz, Hip-Hop, Breakdance nebo Irským tancům). Na svůj mladý věk vystudovala velmi náročnou Christian School v rodném Coloradu.
AnnaSophia je jedna z nejvíce obsazovaných mladých hereček. V roce 2007 jsme ji mohli vidět ve filmech Most do země Terabithia, ke kterému nazpívala ústřední píseň: Keep Your Mind Wide Open, (rež. Gabor Csupo) nebo Krvavá sklizeň (rež. Stephen Hopkins). AnnaSophia Robb debutovala ve filmu v roce 2005 rodinným filmem Wayneho Wanga Because of Winn-Dixie s Jeffem Danielsem v jedné z rolí. Byla také nominována na cenu Young Artist Award za nejlepší výkon herečky v hlavní roli za ztvárnění dívky Opal, jejíž život změnilo přátelství se zatoulaným psem. Ve stejném roce si jí všiml režisér Tim Burton a nabídl jí roli přebornice ve žvýkání žvýkačkek Fialku Garderóbovou v Burtonově Karlíkovi a továrně na čokoládu, kde se hodně zviditelnila a kde hrál také Johnny Depp.
V roce 2007 natáčí snímky A West Texas Children's Story s Valem Kilmerem, Matthewem Modinem a Larrou Flynn Boyle; v nezávislém dramatu Ferris Wheel s Charlize Theron; v nezávislém dobrodružném snímku Doubting Thomas a dobrodružném sci-fi Jumper, ve kterém kraje s Hyadenem Christensenem a Rachel Bilson pod režisérskou taktovkou Douga Limana.
V televizi si zahrála titulní roli v televizním filmu Samantha: An American Girl Holiday, který jako výkonná producentka podpořila Julia Roberts a režírovala Nadia Tass. Jeji další televizní práce byla hostování v komediálním seriálu společnosti Nickelodeon Drake & Josh a Danny Phantom. Na plánu má do budoucna jen samé filmy pro dospělé.
Ve volném čase ráda poslouchá Black Eyed Peas, čte, plave, lyžuje, surfuje, jezdí na snowbordu, zpívá (nazpívala titulní píseň k Mostu do země Terabithia) a dívá se na filmy (mezi její nejoblíbenější patří trilogie Pán Prstenů a Tlumočnice).
Učí se mluvit plyně francouzky. Mezi její vzory patří Nicole Kidman, Meryl Streep a Johnny Depp. AnnaSophia se považuje za nejvýraznější a nejtalentovanější dětskou herečku dneška. Už teď patří mezi osobnosti jako Dakota Fanning.
Mezi její nejnovější filmy patří dobrodružný triller Útěk na Horu čarodějnic od režiséra Andyh Fickmana.
také natočila životopisné drama Soul Surfer ( Surfařka ) pojendávající o Bethany Hamilton, nadané surfařce, které žralok ukousne leou ruku. Bethany překonává nástrahy osudu a i když jí život hází klacky pod nohy, hodlá se vrátit domů- zpět na prko. V ČR bohužel tento film i přes své velmi vysoké kvalitě není příliš známý.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mossi N lalege Mossi N lalege | Email | Web | 17. june 2017 at 1:23 | React

I gave up smoking. I gave up trying to fix my old car.

2 Took F lalege Took F lalege | Email | Web | 15. july 2017 at 12:12 | React

I spent all my money, I’m broke.

3 Took F lalege Took F lalege | Email | Web | 17. july 2017 at 4:13 | React

He’s reasonable and tries to meet his coworkers halfway, when possible.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THANKS..GOOD BYE